;

Elektrik dore

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Elektrik dore Okgo. Modeli: 2623. Me nje dizajn praktik dhe te bukur. Perfekt per te ndricuar ne ambientet ku mungon drita, pajisur me drita LED. Ideal edhe per kamping. Koha e karikimit: 5-6 ore. Oret e punes: 10-24 ore.
Sasia
Raporto

Kodi: #60698

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Elektrik dore Okgo. Modeli: 2623. Me nje dizajn praktik dhe te bukur. Perfekt per te ndricuar ne ambientet ku mungon drita, pajisur me drita LED. Ideal edhe per kamping. Koha e karikimit: 5-6 ore. Oret e punes: 10-24 ore.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.