;

Dispenser me rimbushje

(0 Vleresime)

1,690 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Dispenser me rimbushje. Mjaft praktike dhe e thjeshte ne perdorim. Me sensor ndijimi, aktivizohet kur afron duart. I sigurt dhe i mbrojtur nga bakteret, nuk ka nevoje per prekje. Ilaçi del nga dispenseri ne formen e shkumes, e plote dhe rezistente. Punon me bateri: 3AAA 1500 mAh. Tensioni: 4.5 V. Rezistent ndaj ujit.
Sasia
Raporto

Kodi: #60696

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Dispenser me rimbushje. Mjaft praktike dhe e thjeshte ne perdorim. Me sensor ndijimi, aktivizohet kur afron duart. I sigurt dhe i mbrojtur nga bakteret, nuk ka nevoje per prekje. Ilaçi del nga dispenseri ne formen e shkumes, e plote dhe rezistente. Punon me bateri: 3AAA 1500 mAh. Tensioni: 4.5 V. Rezistent ndaj ujit.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.