;

Mbajtese celulari

(0 Vleresime)

100 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese celulari. Siguron mbeshtetje te qendrueshme per telefonin tuaj. Stabilitet i larte, Mund ta vendosi lehtesisht kudo. Universal per te gjithe celularet. Materiali: plastike ABS. Ideal per te pare video, degjuar muzike, per videocalls etj. Vjen ne disa ngjyra. Shume i lehte, mund ta merrni me vete kudo.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese celulari. Siguron mbeshtetje te qendrueshme per telefonin tuaj. Stabilitet i larte, Mund ta vendosi lehtesisht kudo. Universal per te gjithe celularet. Materiali: plastike ABS. Ideal per te pare video, degjuar muzike, per videocalls etj. Vjen ne disa ngjyra. Shume i lehte, mund ta merrni me vete kudo.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.