;

Elektrik Dore multifunksional

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Elektrik Dore multifunksional - Kjo vegel 3 ne 1 pervec se si elekrik, sherben si cekic dhe si thike prerese per rripin e sigurimit, ne raste emergjencash. Drita vjen ne 3 modalitete te ndryshme ndricimi. Permasa: 17 x 42 x 42 mm. Materiali: plastike ABS + celik inox.
Sasia
Raporto

Kodi: #60660

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Elektrik Dore multifunksional - Kjo vegel 3 ne 1 pervec se si elekrik, sherben si cekic dhe si thike prerese per rripin e sigurimit, ne raste emergjencash. Drita vjen ne 3 modalitete te ndryshme ndricimi. Permasa: 17 x 42 x 42 mm. Materiali: plastike ABS + celik inox.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.