;

Mbrojtese Dielli Per Makine

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbrojtese dielli per makine, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen perpara xhamit te pare te dritares se makines, Ne kete menyre ajo mbron makinen nga rrezet UV te diellit dhe parandalon nxehjen e makines, ruan kualitetin e interiorit te makines suaj. Hapet ne forme fizarmonike, Ngjyre metalike, E thjeshte per tu instaluar. Madhesia: 130 x 60 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbrojtese dielli per makine, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen perpara xhamit te pare te dritares se makines, Ne kete menyre ajo mbron makinen nga rrezet UV te diellit dhe parandalon nxehjen e makines, ruan kualitetin e interiorit te makines suaj. Hapet ne forme fizarmonike, Ngjyre metalike, E thjeshte per tu instaluar. Madhesia: 130 x 60 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.