;

Ventilator Breixo BV-3002K

(0 Vleresime)

6,490 Lekë 7,990 Lekë (-19%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Ventilator Breixo BV-3002K, 30". Me 3 nivele fuqie, 180 W. Ka opsionin e ujit, me shpejtesi rrjedhjeje 170m3/min. Ky ventilator me 3 flete helike metali do ju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Eshte teper praktik. Tipi i vendosjes: mural. I disponueshem ne ngjyre te zeze. Rekomandohet te perdoret ne distanca 25- 40 m2.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ventilator Breixo BV-3002K, 30". Me 3 nivele fuqie, 180 W. Ka opsionin e ujit, me shpejtesi rrjedhjeje 170m3/min. Ky ventilator me 3 flete helike metali do ju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Eshte teper praktik. Tipi i vendosjes: mural. I disponueshem ne ngjyre te zeze. Rekomandohet te perdoret ne distanca 25- 40 m2.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.