;

Ventilator Elektra EV-3001M

(0 Vleresime)

6,490 Lekë 7,990 Lekë (-19%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Ventilator Elektra EV-3001M, 30". Me 3 nivele fuqie, 160 W. Ka opsionin e ujit. Ky ventilator me 3 flete helike metalike do ju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Eshte teper praktik. Tipi i vendosjes: tokesor. I disponueshem ne ngjyre te zeze. Permasa: 77 cm. Rekomandohet te perdoret ne distanca 25-40 m2.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ventilator Elektra EV-3001M, 30". Me 3 nivele fuqie, 160 W. Ka opsionin e ujit. Ky ventilator me 3 flete helike metalike do ju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Eshte teper praktik. Tipi i vendosjes: tokesor. I disponueshem ne ngjyre te zeze. Permasa: 77 cm. Rekomandohet te perdoret ne distanca 25-40 m2.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.