;

Ventilator Breixo BV-2602K

(0 Vleresime)

6,490 Lekë 7,990 Lekë (-19%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Ventilator Breixo BV-2602K, 30". Me 3 nivele fuqie, 180 W. Ka opsionin e ujit. Ky ventilator me 3 flete helike do ju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Eshte teper praktik. Tipi i vendosjes: mural. Rrjedhja e ujit: 170 m3/min. I disponueshem ne ngjyre te zeze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ventilator Breixo BV-2602K, 30". Me 3 nivele fuqie, 180 W. Ka opsionin e ujit. Ky ventilator me 3 flete helike do ju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Eshte teper praktik. Tipi i vendosjes: mural. Rrjedhja e ujit: 170 m3/min. I disponueshem ne ngjyre te zeze.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.