;

Ventilator per ambjente te jashtme

(0 Vleresime)

28,990 Lekë 32,990 Lekë (-12%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Ventilator per ambjente te jashtme Electra 26". Modeli: EV-2606MU. Me 3 nivele fuqie, 180 W. Ka opsionin e ujit, kapacitet 52 liter. Hedhja e ujit ne menyre centrifugale, trashesia e rrjetes 2.2 mm. Ky ventilator me 3 flete helike do ju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Eshte teper praktik. Tipi i vendosjes: tokesor. Permasa: 67 cm. Rekomandohet te perdoret ne distanca 25-40 m2. Rrjedhja e ujit: 138 m3/min.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ventilator per ambjente te jashtme Electra 26". Modeli: EV-2606MU. Me 3 nivele fuqie, 180 W. Ka opsionin e ujit, kapacitet 52 liter. Hedhja e ujit ne menyre centrifugale, trashesia e rrjetes 2.2 mm. Ky ventilator me 3 flete helike do ju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Eshte teper praktik. Tipi i vendosjes: tokesor. Permasa: 67 cm. Rekomandohet te perdoret ne distanca 25-40 m2. Rrjedhja e ujit: 138 m3/min.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.