;

Maske pastruese per fytyren

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: makishti cosmetics Gjendja: Ne Stok

  • Maske pastruese per fytyren Green - Sherben per pastrimin e thelle te fytyres. Pastron pikat e zeza, aknet, i jep fytyres butesi dhe ben neutralizim te yndyres. Perberje bimore 100% me perberes kryesor cajin jeshil.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Maske pastruese per fytyren Green - Sherben per pastrimin e thelle te fytyres. Pastron pikat e zeza, aknet, i jep fytyres butesi dhe ben neutralizim te yndyres. Perberje bimore 100% me perberes kryesor cajin jeshil.

makishti cosmetics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.