;

Set per thonj

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: makishti cosmetics Gjendja: Ne Stok

  • Set per thonj- Proffesional Stamp Scraper. Per krijimin e dizajneve speciale ne thonjte tuaj! Elastike, transparente, e qendrueshme. Mund te krijoni modelin tuaj te bukur dhe te vecante te thonjve. I pershtatshem per perdorim profesional dhe shtepiak. Materiali: silikon, plastike. Me perdorimin e ketij stamperi, ju mund te shihni pozicionin e dizajneve ne thonjte tuaj dhe nuk do te beni me gabime ne lidhje me pozicionin.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set per thonj- Proffesional Stamp Scraper. Per krijimin e dizajneve speciale ne thonjte tuaj! Elastike, transparente, e qendrueshme. Mund te krijoni modelin tuaj te bukur dhe te vecante te thonjve. I pershtatshem per perdorim profesional dhe shtepiak. Materiali: silikon, plastike. Me perdorimin e ketij stamperi, ju mund te shihni pozicionin e dizajneve ne thonjte tuaj dhe nuk do te beni me gabime ne lidhje me pozicionin.

makishti cosmetics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.