;

Kufje J5 me mikrofon

(0 Vleresime)

200 Lekë

Shitesi: Infinity Gjendja: Ne Stok

  • Kufje J5 me mikrofon. Modeli: 2921. Vijne ne ngjyre te bardhe dhe te zeze. Cilesi shume e mire, praktike.
Sasia
Raporto

Kodi: #60351

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje J5 me mikrofon. Modeli: 2921. Vijne ne ngjyre te bardhe dhe te zeze. Cilesi shume e mire, praktike.

Infinity

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.