;

Cigare elektronike

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Cigare Elektronike 3T Gjendja: Ne Stok

  • Cigare elektronike LW 0 MOD - Paisje shume e thjeshte per tu perdorur, me depozite 2.5 ml. Fuqia: 80 W, kapaciteti i baterise: 200 mAh. Koha e karikimit: 2 ore (Porte USB). Permasa: 144 x 40 x 22 mm, 319 gr. Ekrani 0.69"
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cigare elektronike LW 0 MOD - Paisje shume e thjeshte per tu perdorur, me depozite 2.5 ml. Fuqia: 80 W, kapaciteti i baterise: 200 mAh. Koha e karikimit: 2 ore (Porte USB). Permasa: 144 x 40 x 22 mm, 319 gr. Ekrani 0.69"

Cigare Elektronike 3T

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.