;

Cigare elektronike

(0 Vleresime)

7,490 Lekë

Shitesi: Cigare Elektronike 3T Gjendja: Ne Stok

  • Cigare elektronike Mlisc Warwolf- Paisje që përshtatet lehtësisht në pëllëmbën e dorës tuaj, praktike dhe e thjeshte ne perdorim. Fuqia: 1-150W, kapaciteti i baterise: 2 x 3000 mAh. Ben drite te menjëhershme kur shtypet butoni. Kornize metali fantastike. Permasa: 87 x 65 x 29 mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cigare elektronike Mlisc Warwolf- Paisje që përshtatet lehtësisht në pëllëmbën e dorës tuaj, praktike dhe e thjeshte ne perdorim. Fuqia: 1-150W, kapaciteti i baterise: 2 x 3000 mAh. Ben drite te menjëhershme kur shtypet butoni. Kornize metali fantastike. Permasa: 87 x 65 x 29 mm

Cigare Elektronike 3T

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.