;

Cigare elektronike

(0 Vleresime)

5,490 Lekë

Shitesi: Cigare Elektronike 3T Gjendja: Ne Stok

  • Cigare elektronike Vaporesso Armor Pro. Ka një çip shumë të përparuar OMNI Board 4.0 me prodhim te larte te energjisë dhe vonesë minimale të ndezjes, duke përdorur një bateri të vetme 18650. Përmasat: 91.4 x 38.5 x 27 mm. Fuqia: 5 - 100 W. Diametri: 24.5 mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cigare elektronike Vaporesso Armor Pro. Ka një çip shumë të përparuar OMNI Board 4.0 me prodhim te larte te energjisë dhe vonesë minimale të ndezjes, duke përdorur një bateri të vetme 18650. Përmasat: 91.4 x 38.5 x 27 mm. Fuqia: 5 - 100 W. Diametri: 24.5 mm.

Cigare Elektronike 3T

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.