;

Cigare elektronike

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Cigare Elektronike 3T Gjendja: Ne Stok

  • Cigare elektronike dhe karikues USB Juul. Kjo paisje eshte shume praktike dhe e thjeshte per tu perdorur, nuk ka butona ose celesa. Fuqia 15-25 watt, kapaciteti Baterise 380mAh. Permban 5% nikotine. Pajisur edhe me nje drite te vogel LED te pjesa e baterise.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cigare elektronike dhe karikues USB Juul. Kjo paisje eshte shume praktike dhe e thjeshte per tu perdorur, nuk ka butona ose celesa. Fuqia 15-25 watt, kapaciteti Baterise 380mAh. Permban 5% nikotine. Pajisur edhe me nje drite te vogel LED te pjesa e baterise.

Cigare Elektronike 3T

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.