;

Cigare elektronike

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Cigare Elektronike 3T Gjendja: Ne Stok

  • Cigare elektronike Tesla Terminator- Një pajisje unike që është e thjeshtë për t’u përdorur . E pajisur një bateri të vetme 18650 dhe ka një fuqi maksimale prej 90 watt. Ai mbështet atomizues deri në 0.10 ohm dhe ka një rrymë maksimale prej 30 A. Për sa kohë që qëndroni brenda kufijve të amperazhit të Tesla Terminator nuk do të hasni asnjë problem! Tesla Terminator është një opsion shume i mire pasi i mban gjërat të thjeshta dhe njekohesisht ruan prodhimin e lartë të fuqisë. Permasa: 80*36.5*22mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cigare elektronike Tesla Terminator- Një pajisje unike që është e thjeshtë për t’u përdorur . E pajisur një bateri të vetme 18650 dhe ka një fuqi maksimale prej 90 watt. Ai mbështet atomizues deri në 0.10 ohm dhe ka një rrymë maksimale prej 30 A. Për sa kohë që qëndroni brenda kufijve të amperazhit të Tesla Terminator nuk do të hasni asnjë problem! Tesla Terminator është një opsion shume i mire pasi i mban gjërat të thjeshta dhe njekohesisht ruan prodhimin e lartë të fuqisë. Permasa: 80*36.5*22mm

Cigare Elektronike 3T

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.