;

Cigare elektronike

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Cigare Elektronike 3T Gjendja: Ne Stok

  • Cigare elektronike VGod Pro. E bërë prej bakri dhe çeliku qe nuk ndryshket, me cilësi të lartë. Kjocigare elektronike do ndihet e shkëlqyer në duart tuaja! I thjeshte per tu perdorur dhe shume praktik. Dizajn shume i bukur dhe elegant. Diameter: 24mm. Permasa: 24 x 85.2 mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cigare elektronike VGod Pro. E bërë prej bakri dhe çeliku qe nuk ndryshket, me cilësi të lartë. Kjocigare elektronike do ndihet e shkëlqyer në duart tuaja! I thjeshte per tu perdorur dhe shume praktik. Dizajn shume i bukur dhe elegant. Diameter: 24mm. Permasa: 24 x 85.2 mm

Cigare Elektronike 3T

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.