;

Cigare elektronike

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Cigare Elektronike 3T Gjendja: Ne Stok

  • Cigare elektronike Eleaf iStick Pico. Paisje që përshtatet lehtësisht në pëllëmbën e dorës tuaj me aftësinë për të zëvendësuar dhe fikur bateritë tuaja. IStick Pico 75W kërkon bateri të lartë 18650. Pajisja mund të karikohet portës Micro USB.I thjeshte per tu perdorur dhe shume praktik. Dizajn i bukur. Fuqia 75 Watt. Kapaciteti: 2ml, coil 0.15 dhe 0.3 ohm. Permasa: : 70 x 44 x 22 mm. Gjatesi: 139mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cigare elektronike Eleaf iStick Pico. Paisje që përshtatet lehtësisht në pëllëmbën e dorës tuaj me aftësinë për të zëvendësuar dhe fikur bateritë tuaja. IStick Pico 75W kërkon bateri të lartë 18650. Pajisja mund të karikohet portës Micro USB.I thjeshte per tu perdorur dhe shume praktik. Dizajn i bukur. Fuqia 75 Watt. Kapaciteti: 2ml, coil 0.15 dhe 0.3 ohm. Permasa: : 70 x 44 x 22 mm. Gjatesi: 139mm

Cigare Elektronike 3T

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.