;

Cigare elektronike

(0 Vleresime)

11,990 Lekë

Shitesi: Cigare Elektronike 3T Gjendja: Ne Stok

  • Cigare elektronike Vaporesso Revenger është një pajisje inteligjente qe ju jep ndjesi perfekte ne dorë. Shume e thjeshte per tu perdorur, ka butona me touch në ekranin revolucionar të saj. Fuqia 220 Watt. Kapaciteti i baterive 2 X 3000 mAh. Permasa: 89 x 45 x 28 mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cigare elektronike Vaporesso Revenger është një pajisje inteligjente qe ju jep ndjesi perfekte ne dorë. Shume e thjeshte per tu perdorur, ka butona me touch në ekranin revolucionar të saj. Fuqia 220 Watt. Kapaciteti i baterive 2 X 3000 mAh. Permasa: 89 x 45 x 28 mm.

Cigare Elektronike 3T

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.