;

Cigare elektronike

(0 Vleresime)

13,990 Lekë

Shitesi: Cigare Elektronike 3T Gjendja: Ne Stok

  • Cigare elektronike Smok Mag 225- Touchscreen. Mag ka ekran të madh me ngjyra HD që shfaq të dhëna specifike. I thjeshte per tu perdorur dhe shume praktik. Dizajn shume i bukur. Fuqia 225 Watt. Kapaciteti i baterive 2 X 3000 mAh. Permasa: 92.3 x 65 x 30 cm, 265 gr.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cigare elektronike Smok Mag 225- Touchscreen. Mag ka ekran të madh me ngjyra HD që shfaq të dhëna specifike. I thjeshte per tu perdorur dhe shume praktik. Dizajn shume i bukur. Fuqia 225 Watt. Kapaciteti i baterive 2 X 3000 mAh. Permasa: 92.3 x 65 x 30 cm, 265 gr.

Cigare Elektronike 3T

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.