;

Cigare elektronike

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Cigare Elektronike 3T Gjendja: Ne Stok

  • Cigare elektronike iJust 3- forme stilolapsi. I thjeshte per tu perdorur dhe shume praktik. Dizajn i bukur. Fuqia 80 Watt. Kapaciteti i baterive 1 X 3000 mAh, coil 0.15dhe 0.25ohm. Të gjitha pjesët e iJust S mund të shkëputen dhe të montohen, duke sjellë më shumë lehtësi në pastrimin dhe mirëmbajtjen. LED-et me katër ngjyra janë për te treguar nivelet e baterisë. Ka atomizer Ello Duro TANK (5ml), lëngu elektronik mund të rimbushet duke hequr kapakun e sipërm me lehtësi.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cigare elektronike iJust 3- forme stilolapsi. I thjeshte per tu perdorur dhe shume praktik. Dizajn i bukur. Fuqia 80 Watt. Kapaciteti i baterive 1 X 3000 mAh, coil 0.15dhe 0.25ohm. Të gjitha pjesët e iJust S mund të shkëputen dhe të montohen, duke sjellë më shumë lehtësi në pastrimin dhe mirëmbajtjen. LED-et me katër ngjyra janë për te treguar nivelet e baterisë. Ka atomizer Ello Duro TANK (5ml), lëngu elektronik mund të rimbushet duke hequr kapakun e sipërm me lehtësi.

Cigare Elektronike 3T

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.