;

Cigare elektronike

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Cigare Elektronike 3T Gjendja: Ne Stok

  • Cigare elektronike iJust S- forme stilolapsi. I thjeshte per tu perdorur dhe shume praktik. Dizajn i bukur. Fuqia 80 Watt. Kapaciteti i baterive 1 X 1650 mAh, coil 0.15dhe 0.25ohm. Të gjitha pjesët e iJust S mund të shkëputen dhe të montohen, duke sjellë më shumë lehtësi në pastrimin dhe mirëmbajtjen. Lëngu elektronik mund të rimbushet duke hequr kapakun e sipërm vetëm me lehtësi. Diameter: 24.5 mm. Gjatesi: 139mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cigare elektronike iJust S- forme stilolapsi. I thjeshte per tu perdorur dhe shume praktik. Dizajn i bukur. Fuqia 80 Watt. Kapaciteti i baterive 1 X 1650 mAh, coil 0.15dhe 0.25ohm. Të gjitha pjesët e iJust S mund të shkëputen dhe të montohen, duke sjellë më shumë lehtësi në pastrimin dhe mirëmbajtjen. Lëngu elektronik mund të rimbushet duke hequr kapakun e sipërm vetëm me lehtësi. Diameter: 24.5 mm. Gjatesi: 139mm.

Cigare Elektronike 3T

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.