;

Cigare elektronike

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Cigare Elektronike 3T Gjendja: Ne Stok

  • Cigare elektronike Istick Pico 25 - nje nder modelet më te mira te cigareve elektronike që mund të suportojne deri 25 mm. I thjeshte per tu perdorur dhe shume praktik. Dizajn i bukur. Fuqia 85 watt, kapaciteti i baterive 1 X 3000 mAh. Porta e karikimit mikro USB. Permasa: : 25 x 48 x 104 mm, 143.2 gram.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cigare elektronike Istick Pico 25 - nje nder modelet më te mira te cigareve elektronike që mund të suportojne deri 25 mm. I thjeshte per tu perdorur dhe shume praktik. Dizajn i bukur. Fuqia 85 watt, kapaciteti i baterive 1 X 3000 mAh. Porta e karikimit mikro USB. Permasa: : 25 x 48 x 104 mm, 143.2 gram.

Cigare Elektronike 3T

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.