;

Cigare elektronike

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: Cigare Elektronike 3T Gjendja: Ne Stok

  • Cigare elektronike Smok Alien. I thjeshte per tu perdorur dhe shume praktik. Dizajn i bukur. Fuqia 220watt, kapaciteti i baterive 2 X 3000 mAh. Porta e karikimit mikro USB. Permasa: 89 x 44 x 28.4 mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cigare elektronike Smok Alien. I thjeshte per tu perdorur dhe shume praktik. Dizajn i bukur. Fuqia 220watt, kapaciteti i baterive 2 X 3000 mAh. Porta e karikimit mikro USB. Permasa: 89 x 44 x 28.4 mm

Cigare Elektronike 3T

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.