;

Perde anesore per makine

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Perde anesore dielli per makine, 2 cope. Keto perde pershtaten me cdo automjet. Ju mbrojne nga rrezet e diellit, duke ja u lehtesuar udhetimin ne ditet e nxehta. Te thjeshta per tu vendosur.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Perde anesore dielli per makine, 2 cope. Keto perde pershtaten me cdo automjet. Ju mbrojne nga rrezet e diellit, duke ja u lehtesuar udhetimin ne ditet e nxehta. Te thjeshta per tu vendosur.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.