;

Qerpike extensions

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: makishti cosmetics Gjendja: Ne Stok

  • Qerpike extensions "Pretty Women" per femra me ngjitje. Ngjajne shume natyrale. Ju japin një pamje unike syve tuaj. Mjaft te dendur dhe te plote, 12 mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #60189

Kategori:Bukuria & Shendeti, Makeup, Sytë

Kontakt

Shperndaje

Qerpike extensions "Pretty Women" per femra me ngjitje. Ngjajne shume natyrale. Ju japin një pamje unike syve tuaj. Mjaft te dendur dhe te plote, 12 mm.

makishti cosmetics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.