;

Tapet

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tapet kaq i bukur, ideal per ta shtruar ne cdo ambient dhome ndenje apo gjumi. Material cilesor teper i bute. Permasa: 80 x 120 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tapet kaq i bukur, ideal per ta shtruar ne cdo ambient dhome ndenje apo gjumi. Material cilesor teper i bute. Permasa: 80 x 120 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.