;

Set Bokse Makine

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set bokse Makine Pioneer. Modeli: TS-A1695S. Argetohuni nderkohe qe udhetoni me makinen tuaj. Ky set ofron game te plote per degjimin e muzikes se preferuar. Rezistence e larte. Fuqia max: 450 W, Frekuence: 34Hz-30kHz. Madhesia: 16 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #60094

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, Audio

Kontakt

Shperndaje

Set bokse Makine Pioneer. Modeli: TS-A1695S. Argetohuni nderkohe qe udhetoni me makinen tuaj. Ky set ofron game te plote per degjimin e muzikes se preferuar. Rezistence e larte. Fuqia max: 450 W, Frekuence: 34Hz-30kHz. Madhesia: 16 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.