;

Set Bokse Makine

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set Bokse Makine Pioneer. Modeli: TS-A1395S. Argetohuni nderkohe qe udhetoni me makinen tuaj. Ky set ofron game te plote per degjimin e muzikes se preferuar. Rezistence e larte. Fuqia max: 300 W, Frekuence: 30Hz - 18kHz. Përmasa: 16 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #60093

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, Audio

Kontakt

Shperndaje

Set Bokse Makine Pioneer. Modeli: TS-A1395S. Argetohuni nderkohe qe udhetoni me makinen tuaj. Ky set ofron game te plote per degjimin e muzikes se preferuar. Rezistence e larte. Fuqia max: 300 W, Frekuence: 30Hz - 18kHz. Përmasa: 16 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.