;

Kabuj per amplifikator makine

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kabuj per makine. Modeli: MD-8. Këto kabllo Audio Car të Shkallës së Lartë ju ofrojnë transmetimin maksimal të sinjalit kur ju nevojitet më shumë! Ky përforcues funksionon në heshtje, nuk ndihet asnje zhurme dhe ofron një qark të butë të ndezjes. Ky komplet i plotë i instalimeve elektrike vjen me të gjitha kabllot, lidhësit dhe aksesorët që do t'ju duhet të lidhni lehtësisht amplifikatorin tuaj. Fuqia maksimale: 1500W.
Sasia
Raporto

Kodi: #60092

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, Audio

Kontakt

Shperndaje

Kabuj per makine. Modeli: MD-8. Këto kabllo Audio Car të Shkallës së Lartë ju ofrojnë transmetimin maksimal të sinjalit kur ju nevojitet më shumë! Ky përforcues funksionon në heshtje, nuk ndihet asnje zhurme dhe ofron një qark të butë të ndezjes. Ky komplet i plotë i instalimeve elektrike vjen me të gjitha kabllot, lidhësit dhe aksesorët që do t'ju duhet të lidhni lehtësisht amplifikatorin tuaj. Fuqia maksimale: 1500W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.