;

Kufje me Bluetooth Remax

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Home Choise Gjendja: Ne Stok

  • Kufje me bluetooth Remax. Modeli: RB-T18. Mjaft praktike dhe te thjeshta ne perdorim. Lidhen me pajisje Android dhe iOS. Mund ta perdorni per te degjuar muzike, per telefonata apo per te luajtur. Mund te lidhet me dy telefona njekohesisht. Dizajn ergonomik dhe shume i bukur. Versioni Bluetooth: 4.1. Distanca e transmetimit : 10m. Pergjigja e frekuences: 20Hz-20KHz. Kapaciteti i baterise: 50mA. Koha e punes: 5 ore, standby: 80 ore. Koha e karikimit: 2 ore. Permasa: 9,5 x 9 x 4 cm, 0.1 kg. Ne ngjyre te bardhe dhe te zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #60011

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje me bluetooth Remax. Modeli: RB-T18. Mjaft praktike dhe te thjeshta ne perdorim. Lidhen me pajisje Android dhe iOS. Mund ta perdorni per te degjuar muzike, per telefonata apo per te luajtur. Mund te lidhet me dy telefona njekohesisht. Dizajn ergonomik dhe shume i bukur. Versioni Bluetooth: 4.1. Distanca e transmetimit : 10m. Pergjigja e frekuences: 20Hz-20KHz. Kapaciteti i baterise: 50mA. Koha e punes: 5 ore, standby: 80 ore. Koha e karikimit: 2 ore. Permasa: 9,5 x 9 x 4 cm, 0.1 kg. Ne ngjyre te bardhe dhe te zeze.

Home Choise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.