;

Kufje me bluetooth Remax

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Home Choise Gjendja: Ne Stok

  • Kufje me bluetooth Remax. Modeli: RB-T13. E vogel, e rehatshme dhe elegante. Cilesi zeri shume te paster, HD. Vjen ne 2 ngjyra, te bardhe dhe te zeze. Kryesisht perdoret per te folur ne telefon, por mund te perdoret dhe per te degjuar muzike. Perfekte per tu perdorur n e makine apo zyre.
Sasia
Raporto

Kodi: #59999

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje me bluetooth Remax. Modeli: RB-T13. E vogel, e rehatshme dhe elegante. Cilesi zeri shume te paster, HD. Vjen ne 2 ngjyra, te bardhe dhe te zeze. Kryesisht perdoret per te folur ne telefon, por mund te perdoret dhe per te degjuar muzike. Perfekte per tu perdorur n e makine apo zyre.

Home Choise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.