;

Fishe Remax 3 ne 1

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Home Choise Gjendja: Ne Stok

  • Fishe Remax RC-073th. Fishe multifunksionale - Dizajn i vecante. Vjen me 3 koka te ndryshme per karikim, Micro, Type-C dhe Lightning, pra mund te perdoret per cdo smartphone qe ju deshironi. Gjendet ne 3 ngjyra te ndryshme, te verdhe, te zeze dhe te bardhe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fishe Remax RC-073th. Fishe multifunksionale - Dizajn i vecante. Vjen me 3 koka te ndryshme per karikim, Micro, Type-C dhe Lightning, pra mund te perdoret per cdo smartphone qe ju deshironi. Gjendet ne 3 ngjyra te ndryshme, te verdhe, te zeze dhe te bardhe.

Home Choise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.