;

Mbajtese celulari per makine

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Home Choise Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese celulari per makine Remax. Modeli: RM-C04. Ngjiten tek kroskoti i makines. Perdoren per telefona te ndryshem. Kane ABS per zbutjen tronditjeve te mundshme. VIjne ne 3 ngjyra. Materiali : Plastike.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese celulari per makine Remax. Modeli: RM-C04. Ngjiten tek kroskoti i makines. Perdoren per telefona te ndryshem. Kane ABS per zbutjen tronditjeve te mundshme. VIjne ne 3 ngjyra. Materiali : Plastike.

Home Choise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.