;

Kufje Remax RM-512

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Home Choise Gjendja: Ne Stok

  • Kufje Remax .Modeli RM-512. Me dizajn shume te bukur dhe komode ne perdorim. Vijne ne 4 ngjyra : te bardhe ,te kuqe ,te zeze dhe roze. Frekuenca 20 HZ-20 KHZ.Gjatesia 1.2 metra.
Sasia
Raporto

Kodi: #59991

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje Remax .Modeli RM-512. Me dizajn shume te bukur dhe komode ne perdorim. Vijne ne 4 ngjyra : te bardhe ,te kuqe ,te zeze dhe roze. Frekuenca 20 HZ-20 KHZ.Gjatesia 1.2 metra.

Home Choise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.