;

Kufje me bluetooth Remax RB-S6

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Home Choise Gjendja: Ne Stok

  • Kufje me bluetooth Remax. Modeli: RB-S6. Të rehatshme për përdorim në aktivitete të ndryshme sportive.Këto kufje vijnë me dy ngjyra : të bardhe dhe të zeze. Të lehta sa një pupel, vetëm 24 gram.
Sasia
Raporto

Kodi: #59988

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje me bluetooth Remax. Modeli: RB-S6. Të rehatshme për përdorim në aktivitete të ndryshme sportive.Këto kufje vijnë me dy ngjyra : të bardhe dhe të zeze. Të lehta sa një pupel, vetëm 24 gram.

Home Choise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.