;

Mbrojtese dielli

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbrojtese dielli; Mbrojtesja e diellit e pershtatshme per shtepine dhe makinen tuaj; E dizenjuar ne forme rrjete te zeze qe nuk lejon depertimin e drites se diellit; Ngjitet lehtesisht tek xhami; Mund te vendoset ne dritare dhe dyer; Eshte e palosshme dhe mund te lahet me uje te ftohte. Me permasa 68 x 125 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbrojtese dielli; Mbrojtesja e diellit e pershtatshme per shtepine dhe makinen tuaj; E dizenjuar ne forme rrjete te zeze qe nuk lejon depertimin e drites se diellit; Ngjitet lehtesisht tek xhami; Mund te vendoset ne dritare dhe dyer; Eshte e palosshme dhe mund te lahet me uje te ftohte. Me permasa 68 x 125 cm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.