;

Tavoline Per Laptop

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tavoline e vogel portative, Dizenjuar vecanerisht per te mbajtur laptopin gjate kohes qe punoni me te, Mund te mbani edhe aksesore te tjere si pije apo ta perdorni si nje tavoline per te ngrene, Me vend te vecante edh per stilolapsat dhe tabletin, Dizanj i saj e ben te pershtatshem ta levizni kudo madje ta perdorni edhe kur jeni duke qendruar ne shtrat, material rezistent me kembe qe sigurojne qendrueshmeri, Teper praktike ne perdorim.
Sasia
Raporto

Kodi: #58220

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Tavoline e vogel portative, Dizenjuar vecanerisht per te mbajtur laptopin gjate kohes qe punoni me te, Mund te mbani edhe aksesore te tjere si pije apo ta perdorni si nje tavoline per te ngrene, Me vend te vecante edh per stilolapsat dhe tabletin, Dizanj i saj e ben te pershtatshem ta levizni kudo madje ta perdorni edhe kur jeni duke qendruar ne shtrat, material rezistent me kembe qe sigurojne qendrueshmeri, Teper praktike ne perdorim.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.