;

Mbajtese Frutash

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese per frutat dhe perimet me 4 kate, Per organizimin me te mire te kuzhines suaj, Material plastik me dizanj modern qe pershtatet me cdo ambientj! Paisur me rrota per transport te lehte pa u lodhur. Ideale per sistemim edhe te produkteve te tjera sipas deshires suaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese per frutat dhe perimet me 4 kate, Per organizimin me te mire te kuzhines suaj, Material plastik me dizanj modern qe pershtatet me cdo ambientj! Paisur me rrota per transport te lehte pa u lodhur. Ideale per sistemim edhe te produkteve te tjera sipas deshires suaj!

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.