;

Kosh Mbeturinash

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kosh mbeturinash, eshte patjeter ai qe ju duhet ne shtepi, me 2 ane per te klasifikuar llojet e mbeturinave, material plastik, me pedale per ta hapur.
Sasia
Raporto

Kodi: #58215

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kosh mbeturinash, eshte patjeter ai qe ju duhet ne shtepi, me 2 ane per te klasifikuar llojet e mbeturinave, material plastik, me pedale per ta hapur.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.