;

Kove Silikoni

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kove praktike per perdorim ne shtepi apo kudo tjeter, material silikoni dhe dizanj qe paloset cka ben qe te mos kufizoje hapsiren tuaj kur nuk e perdorni, Ideale per kuzhine, tualet. Madhesia: 60 x 80 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #58214

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kove praktike per perdorim ne shtepi apo kudo tjeter, material silikoni dhe dizanj qe paloset cka ben qe te mos kufizoje hapsiren tuaj kur nuk e perdorni, Ideale per kuzhine, tualet. Madhesia: 60 x 80 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.