;

Shtrydhese Paste

(0 Vleresime)

199 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese paste, lehteson punen tuaj ne nxjerrjen e pastes se dhembeve apo kremrave te ndryshem, mjafton ta vendosni ne paijse dhe te rrotulloni leven perkatese, teper eficente, e pershtatshme per perdorim shtepiak.
Sasia
Raporto

Kodi: #58210

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese paste, lehteson punen tuaj ne nxjerrjen e pastes se dhembeve apo kremrave te ndryshem, mjafton ta vendosni ne paijse dhe te rrotulloni leven perkatese, teper eficente, e pershtatshme per perdorim shtepiak.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.