;

Mbajtese Dritherash

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese dritherash e duhura ne kuzhinen tuaj, ideale per te mbajtur dritherat, frutat te thata, fasule, karamele apo te tjera sipas deshires suaj, me dizanj me nje dalje e cila ju lejon te nxirrni dritherat ne sasine qe deshironi vetem duke shtypur butonin perkates. Ruan freskinë e tyre. Praktik per perdorim. Vendoset ne mur cka ju mundeson te kurseni hapsiren tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese dritherash e duhura ne kuzhinen tuaj, ideale per te mbajtur dritherat, frutat te thata, fasule, karamele apo te tjera sipas deshires suaj, me dizanj me nje dalje e cila ju lejon te nxirrni dritherat ne sasine qe deshironi vetem duke shtypur butonin perkates. Ruan freskinë e tyre. Praktik per perdorim. Vendoset ne mur cka ju mundeson te kurseni hapsiren tuaj.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.