;

Furce Silikoni

(0 Vleresime)

299 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Furce silikoni, ideale për të larë enët, tiganët, frutat, perimet etj. Dizanj ergonomik qe lakohet dhe pershtatet me doren tuaj, rezistente ndaj temperaturave te larta, nuk mbajne aromat, eficente dhe e qendrueshme.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Furce silikoni, ideale për të larë enët, tiganët, frutat, perimet etj. Dizanj ergonomik qe lakohet dhe pershtatet me doren tuaj, rezistente ndaj temperaturave te larta, nuk mbajne aromat, eficente dhe e qendrueshme.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.