;

Grill Haeger

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Grill Haeger Modeli: HG-210W, i perkryer per thekjen e bukes, sanduiceve te shijshem apo pjekjen e perimeve dhe mishit, pllaka grill me veshje qe nuk ngjisin, hapje 180 grade, material celik inoks, praktik ne perdorim. Fuqia: 1800 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #58193

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Kontakt

Shperndaje

Grill Haeger Modeli: HG-210W, i perkryer per thekjen e bukes, sanduiceve te shijshem apo pjekjen e perimeve dhe mishit, pllaka grill me veshje qe nuk ngjisin, hapje 180 grade, material celik inoks, praktik ne perdorim. Fuqia: 1800 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.