;

Organizues Kuzhine

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Organizues perfekt per kuzhinen, Sistemon shishet e vajit/uthulles, kavanozet dhe salcat e ndryshme, Me varese per te varur tiganet apo luget e ndryshme, Materiali: Plastike me tuba celiku, Dizanj i bukur qe pershtatet per cdo ambient. Ne ngjyrat: e bardhe dhe kafe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizues perfekt per kuzhinen, Sistemon shishet e vajit/uthulles, kavanozet dhe salcat e ndryshme, Me varese per te varur tiganet apo luget e ndryshme, Materiali: Plastike me tuba celiku, Dizanj i bukur qe pershtatet per cdo ambient. Ne ngjyrat: e bardhe dhe kafe.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.