;

Fshese Me Vakum Acum

(0 Vleresime)

13,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fshese me vakum Acum Modeli: DC-901, me nje dizanj praktik pa tel eshte ajo qe ju duhet per pastrimin e shtepise suaj nga pluhurat, kapacitet te depozites se pluhurit: 0.6 liter, sistem filtrimi Hepa, niveli i zhurmes: 70 db, punon me bateri te rikarikueshme me kapacitet: 2000 mah e cila zgjat per nje kohe te gjate.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese me vakum Acum Modeli: DC-901, me nje dizanj praktik pa tel eshte ajo qe ju duhet per pastrimin e shtepise suaj nga pluhurat, kapacitet te depozites se pluhurit: 0.6 liter, sistem filtrimi Hepa, niveli i zhurmes: 70 db, punon me bateri te rikarikueshme me kapacitet: 2000 mah e cila zgjat per nje kohe te gjate.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.