;

Fshese Me Vakum DSP

(0 Vleresime)

9,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fshese me vakum DSP Modeli: KD2023, me nje dizanj praktik pa tel eshte ajo qe ju dhet per pastrimin e shtepise suaj nga pluhurat, kapacitet te depozites se pluhurit: 0.8 liter, punon me bateri te rikarikueshme e cila zgjat per nje kohe te gjate.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese me vakum DSP Modeli: KD2023, me nje dizanj praktik pa tel eshte ajo qe ju dhet per pastrimin e shtepise suaj nga pluhurat, kapacitet te depozites se pluhurit: 0.8 liter, punon me bateri te rikarikueshme e cila zgjat per nje kohe te gjate.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.