;

Fshese Per Pastrim

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fshesa me praktike per pastrimin e siperfaqeve tuaja, largon pluhurat dhe cdo papasteri te mundshme, punon ne te thate apo edhe ne te lagesht, zhurme e ulet, me karikim i cili zgjat deri ne 50 minuta.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshesa me praktike per pastrimin e siperfaqeve tuaja, largon pluhurat dhe cdo papasteri te mundshme, punon ne te thate apo edhe ne te lagesht, zhurme e ulet, me karikim i cili zgjat deri ne 50 minuta.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.